top of page

Silverina'nın fiyatı diğer markalara göre neden daha uygun?

Silverina, Türkiye'nin en nitelikli gümüş ustalarının elinden çıkan ve 100% yerli üretilen bir üründür. Üretim ve dağılım süreçlerinde yapılan maliyet iyileştirmeleri sayesinde değerli tüketicilerimize fiyat avantajı sağlıyoruz.

Silverina'yı nasıl temizlerim?

Gümüşün anti-bakteriyel özelliği nedeniyle sık sık temizlenmesine ihtiyaç yoktur. Ayda 1 kere, yumuşak bir beze döktüğünüz karbonatı bir miktar su ile ıslatarak Silverina kapaklarınızı kısaca ovmanız, daha sonra durulayarak ve havlu ile kurutarak kullanmanız yeterlidir.  Deterjan, dezenfektan, alkol asla kullanılmamalıdır ve bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır.

Silverina'nın paketinde neler var?

Silverina'nın paketi size ulaştığında içerisinde 2 adet gümüş göğüs kapağı, kullanım önerilerini de içeren garanti belgesi, Silverina'yı sürekli yanınızda taşıyabilmeniz için yüksek kaliteli kumaştan yapılmış bir kese bulacaksınız.

Silverina gümüş kapaklarının malzemesi nedir?

Silverina gümüş kapakları, sadece 925 ayar gümüş ile 100% el yapımı olarak üretilir ve kesinlikle nikel içermez.

Ürünlerimizin toplam gramajı 7-8 gr arasında değişmektedir. Ürünlerimizin 100% el yapımı olması nedeniyle küçük gramaj farklılıkları olabilmektedir.

Silverina'yı kimler, ne zaman kullanmalı?

Silverina'yı doğum hazırlığında olan anne adayları ve bebeğini emziren annelerin kullanması uygundur. Doğumdan 2-3 hafta önceki dönemde anne adaylarımızın hem kullanıma alışmaları, hem de göğüs ucu sürtünmelerine karşı önlem amaçlı kullanmalarını tavsiye ederiz. Doğumdan hemen sonra ve emzirme süresi boyunca sürekli olarak kullanılması bu süreçte annelerimizin göğüs ucu yaralarından korunması için önemlidir.

Silverina'yı kullanırken farklı ürünler de kullanabilir miyim?

Silverina'yı kullanırken herhangi bir krem, merhem veya losyon kullanmamanızı öneririz. Bu gibi ek ürünler kullanmak cilt üzerinde ek bariyer oluşturacağından Silverina gümüşünün etkinliğini azaltabilir. Gümüş göğüs kapaklarımızı düzenli olarak kullandığınız durumda herhangi bir ek ürün ihtiyacınız olmayacaktır.

Silverina nasıl kullanılır?
Silverina size ulaştığı an itibariyle kullanıma hazırdır. Paketinden çıkardığınız gümüş göğüs kapaklarımızı göğüs ucunuza yerleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede gümüş göğüs kapakları cildiniz ve iç çamaşırınız arasında sıkışarak bariyer görevi görür ve göğüs ucu yaralarından korunmanızı sağlar. Detaylı kullanım önerileri için lütfen 'kullanım önerileri' bölümünü inceleyiniz.
Silverina'dan memnun kalmazsam ne yapmalıyım?

Silverina 100 % memnuniyet odaklıdır. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.  

Silverina'nın güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

Hem cildinize hem de bebeğinizi besleyeceğiniz sütünüze temas edecek bir ürünün soru işaretlerina kapalı ve 100% güvenilir olması çok önemlidir.

Silverina, CE ve ISO 9001 kalite belgeleri ile piyasanın en kaliteli gümüş göğüs ucu kapaklarını üretme misyonundadır.

CE belgesi nedir?: Conformite European kelimelerinin kısaltmasıdır ve Avrupa normlarına uygunluktur. Ürünün Avrupa Birliği'nin sağlık, güvenlik, çevre ve tüketicinin korunması konusunda oluşturmuş olduğu temel gerekliliklere uygun olduğunu belgeler.

ISO 9001 belgesi nedir?: Kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslar arası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir şekilde ve kalitenin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesini belirler.

bottom of page